wtorek, 23 czerwca 2026

🌞🎓 Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! 🎓🌞


Dobiega końca rok szkolny 2025/2026 - czas pełen nauki, zabawy, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonych chwil. Był to rok niezwykle bogaty w wydarzenia, projekty, konkursy, zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe i edukacyjne, które każdego dnia wypełniały naszą świetlicę radością i dziecięcą energią.

Przez cały rok wspólnie odkrywaliśmy świat, rozwijaliśmy swoje talenty, uczyliśmy się współpracy, życzliwości i wzajemnego szacunku. Nie brakowało kreatywnych prac plastycznych, zabaw ruchowych, wyzwań sportowych, śpiewu, tańca oraz wielu okazji do świętowania ważnych dni i poznawania ciekawych tematów.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za uśmiech, zaangażowanie, pomysłowość i tysiące niezapomnianych chwil. Dziękujemy również Rodzicom za współpracę i zaufanie okazane przez cały rok szkolny.

🌴☀️ Przed nami zasłużony czas odpoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji. Niech będzie to czas radości, nowych odkryć, spotkań z bliskimi oraz nabierania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.

Do zobaczenia we wrześniu!

Nauczyciele Świetlicy SP 34 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz